یکشنبه , 29 فروردین 1400 - 7:29 قبل از ظهر

مدیران دانشگاه‌های انگلیس خواستار لغو محدودیت‌ها شدند

مدیران دانشگاه‌های انگلیس خواستار بازگشت سریع‌تر دانشجویان مقطع کارشناسی به دانشگاه شدند.

به گزارش ایسنا به نقل از اکسپرس انداستار، این مدیران از نخست‌وزیر انگلیس درخواست کردند که دانشجویان کارشناسی به دانشگاه‌ها بازگردند و گفتند که ماندن بیشتر از این دانشجویان در خانه غیرمنطقی است.

سازمان “دانشگاه‌های انگلیس” (UUK) که نماینده معاونان دانشگاه‌های این کشور است،‌ماه گذشته اعلام کرد که موسسات آموزش عالی این کشور می‌خواند دانشجویان هرچه زودتر و پس از عید پاک به دانشگاه‌ها بازگردند تا فعالیت‌ها را به صورت حضوری از سر گیرند.

از آنجا که محدودیت‌های کرونایی در سراسر انگلیس رو به کاهش است،‌یک میلیون دانشجو از اسکان در خوابگاه‌ها دانشگاه منع شده‌اند و معاونین امور دانشجویی دانشگاه‌های این کشور خواستار اعلام پاسخی روشن از دولت مبنی بر رفع این محدودیت‌ها شده‌اند.

سازمان “دانشگاه‌های انگلیس”از بوریس جانسون درخواست کرد که هرچه سریع‌تر توضیحاتی واضح در مورد بازگشت دانشجویان ارائه دهد.

تاکنون، تنها دانشجویانی که مجاز به بازگشت حضوری بوده‌اند، افرادی بوده‌اند که در مقاطع تحصیلی خود نیاز به آموزش حضوری دارند. مانند رشته‌های پزشکی و دوره‌های عملی که ارائه غیرحضوری آنها ممکن نیست.

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش انگلیس گفت که وزرا در حال بررسی بازگشت دانشجویان هستند و برنامه‌های آن تا پایان عید پاک اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

ردیاب خودرو لندر

اخبار جدید

اندروید باکس

ردیاب موتور

درباره ی یک آر اس اس

مطلب پیشنهادی

دانشمند ایرانی قوی‌ترین واکسن کرونا را می‌سازد

واکسنی که تاکنون هرگز نام آن را نشنیده‌ایم، توسط دانشمند ایرانی الاصل ساکن آمریکا به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *